Vinařské zážitkové programy NA DECI

Vinařské zážitkové programy „NA DECI“ jsou určeny všem milovníkům vína, kultury, historie a hlavně života. Během letních prázdnin se na Vás těšíme každý týden od pondělí do neděle vždy na 6 pravidelných výletech minibusem MB Sprinter a 4 degustačních projížďkách ekobusem Znojmáček.

Novinkou letošního roku je pak sobotní půldenní program pro milovníky dobrého jídla a pití, Na deci k sousedům do Retzu”

Neváhejte a rezervujte si na tel.: +420 737 449 099  svůj termín, neboť počet míst je omezen. Jedeme za každého počasí a bez stanovení minimálního počtu osob. 

 

Na deci k sousedům do Retzu

Na deci k sousedům do Retzu

Poznejte jedno z nejmalebnějších měst Dolního Rakouska, Retz. Naše partnerské město je od Znojma vzdáleno necelou půlhodinu jízdy a zaujme Vás zachovalým historickým náměstím s velkým množstvím barokních plastik a úžasnou...

Na deci do Weinviertelu

Na deci do Weinviertelu

Během našich sobotních programů Vám rádi představíme oblast severního Weinviertelu, která má mezi znalci a milovníky vín svoje nezastupitelné místo. Zdejší vinaři se již po staletí snaží vypěstovat tu nejlepší surovinu v malých rodinných...

Na deci do dobře utajených sklípků

Na deci do dobře utajených sklípků

Na Znojemsku je spousta vinařských obcí s krásnými sklepními uličkami a šikovnými vinaři. A právě k nim bychom Vás rádi každý pátek zavezli.

Na deci za vinaři VOC Znojmo

Na deci za vinaři VOC Znojmo

Každé úterý a čtvrtek je pro Vás připraven program, který navazuje na úspěšný projekt VINOBUS a představí Vám tři členy spolku VOC Znojmo.

Na výlet vlakem do Vídně

Na výlet vlakem do Vídně

Celodenní výlet pro celou rodinu! Vydejte se s námi o letních prázdninách každou do rakouské metropole v doprovodu zkušeného průvodce.