Vinařské zážitkové programy NA DECI

​Vinařské zážitkové programy „NA DECI“ jsou určeny všem milovníkům vína, kultury, historie a hlavně života. Během letních prázdnin se na Vás těšíme každý týden od pondělí do neděle vždy na 4 pravidelných výletech minibusem a 2 degustačních projížďkách ekobusem Znojmáčkem.

Neváhejte a rezervujte si na tel.: +420 737 449 099  svůj termín, neboť počet míst je omezen. Jedeme za každého počasí a bez stanovení minimálního počtu osob. 

 

Na deci do dobře utajených sklípků

Na deci do dobře utajených sklípků

Na Znojemsku je spousta vinařských obcí s krásnými sklepními uličkami a šikovnými vinaři. A právě k nim bychom Vás rádi každý pátek zavezli.

Na deci za vinaři VOC Znojmo

Na deci za vinaři VOC Znojmo

Každé úterý a čtvrtek je pro Vás připraven program, který navazuje na úspěšný projekt VINOBUS a představí Vám tři členy spolku VOC Znojmo.

Večerní romantická projížďka Znojmem s ochutnávkou vín

Večerní romantická projížďka Znojmem s ochutnávkou vín

Každý pátek večer se na Vás i letos těšíme na viděnou na zábavné projížďce městem Znojmem, na které Vás seznámíme s dějinami našeho krásného města. Jízdu s poutavým a místy i vtipným výkladem si zpříjemníme ochutnávkou toho nejlepšího, co...

Vlakem do Vídně  za historií a zábavou pro celou rodinu

Vlakem do Vídně za historií a zábavou pro celou rodinu

Vydejte se s námi o letních prázdninách každý čtvrtek na celodenní výlet do rakouské metropole v doprovodu zkušeného průvodce. Ve Vídni s Vámi navštívíme historické centrum se známou okružní třídou Ringstraße, katedrálou sv. Štěpána,...